ZAPRASZAMY NA POLISH BIKE WEEK KARPACZ 2019 /1-4 sierpnia/

To będzie już XII edycja naszej imprezy, której celem jest promocja motocyklizmu opartego o markę Harley-Davidson, pogłębianie dobrego wizerunku Karpacza jako miejscowości atrakcyjnej turystycznie i przyjaznej motocyklistom, kontynuacja udanych imprez w tym rejonie, a także realizacja celów marketingowych, promocyjnych oraz handlowych współorganizatorów, sponsorów i wystawców.
Polish Bike Week będzie miał charakter 3 dniowej otwartej imprezy dla zmotoryzowanych i nie jeżdżących na motocyklach, z koncertami i szeregiem przyciągających uczestników konkursów, prezentacji i zabaw.
Ulica Obrońców Pokoju zostanie zamknięta dla ruchu samochodów na 2 doby i po raz trzeci zmieni się w Harley Street, a każdy kto nas odwiedzi stanie przed szansą wygrania w konkursie głównym motocykla Harley-Davidson Sportster na własność /już po raz ósmy/. W programie wiele atrakcji takich jak: jazdy testowymi motocyklami Harley-Davidson, Wielka Parada Motocykli, IX odsłona tablic w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, VIII Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, i innych atrakcji tak dużo, że nie będziecie mieli czasu na nic. Gwiazdą koncertu głównego XI edycji Polish BIke Week będzie IRA.
Każdy kto żyje Harley-Davidsonem tego nie odpuści i zapraszamy wszystkich Entuzjastów, bo impreza tradycyjnie dla wszystkich.

więcej informacji